Op maat van je onderneming
Elke onderneming heeft unieke noden op het gebied van gezondheid en preventie.
Of je nu een basisinterventie zoekt, een gezondheidsbudget per werknemer wilt aanbieden, of gezondheidscheques wilt inzetten, bij Health Houses denken we graag met je mee.
Wij geloven sterk in de kracht van ownership. Mensen weten vaak zelf het beste waar ze behoefte aan hebben. Daarom bieden we flexibiliteit: van het volgen van een specifieke online module tot het deelnemen aan groepssessies in een praktijk.
Een eenmalige workshop zonder vervolg levert zelden blijvende resultaten. Echte impact creëer je door medewerkers inspraak te geven in wat zij nodig hebben.
Een mogelijkheid voor een workshop is een tweedaags traject voor meer fysieke en mentale veerkracht.
Dit wordt georganiseerd door Ann Neven, de bezieler van Health Houses.
Haar achtergrond is kinesitherapeute, met een brede expertise. Haar achtergrond kan je via deze link ontdekken.
Uniek aan dit traject is de combinatie van de mentale en fysieke component, en dat alle content beschikbaar wordt gesteld in een app.
Laten we samen kijken waar de behoeften liggen en een traject op maat opstellen dat écht werkt.